Новости и полезная информация

ВИСАДЖУЄМО ТРОЯНДИ

07.03.2021

..

Читать далее...

ОБРІЗКА ТРОЯНД

28.02.2021

..

Читать далее...

Посмотреть все

Слива

Слива
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Амерс
Новий сорт польсько-американської селекції.  Відібрано в США в результаті схрещування сортів Standard х Stanley.  Дерево середньоросле, формує розріджену крону, молоді пагони якої схильні до вертикальному розташування.  Починає плодоносити на 2-3 рік після посадки.  Вр..
100.00грн.
Герман
Слива Герман сорт шведської селекції отримано схрещуванням сортів Car і Руш Герштеттер, сорт сливи стійкий до морозів, сприймання до грибкових захворювань середнє, стійкий до парші, сила росту середня, форма крони правильна шаровидна.  Сорт скороплідний, плодоносить на другий рік після посад..
80.00грн.
Десертна Рання
Плоди великі до 40 г (середня маса 31 г), округлі, слабо звужені до вершини, темно-бордові, майже чорні з сильним восковим нальотом синього кольору. М'якоть жовта, під шкіркою вишнева, злита, ніжна, середньої соковитості з сильним приємним ароматом приємного гармонійного смаку (дегустаційна оцінк..
80.00грн.
Слива Нектакотум
Слива Нектакотум виведена американським селекціонером Ф. Зайгером – це гібрид абрикоса, сливи, персика. Чорт характеризується великими плодами. За формою схожі на абрикос, м'якоть за смаком нагадує сливу та абрикос, відділивши кісточку на м’якоті - можна по..
150.00грн.
Чачакская рання
Слива "Чачакская рання" - це гібридний сорт, отриманий в Югославії в 60-х роках минулого століття.  Дерева середньо рослі, з пірамідальною, помірно залиственною кроною.  Термін визрівання плодів ранній - з останніх чисел липня.  Соковитий урожай можна збирати вже на другий рік виса..
80.00грн.


Сделано в delitoff.com