Top of the World

Top of the World

Модель: Top of the World
Наличие: Есть в наличии
Цена: 80.00грн.
Количество:     - или -   в закладки
Отзывов: 0  Отзывов: 0  |  Написать отзыв | Просмотров: 257
Роза Top of the World , у перекладі "Вершина світу" - сорт є міжвидовим гібридом
(Rosa hybrida), виведений Крістіаном Бедаром (Christian Bédard, США, до 2011) і відноситься до нового різновиду плетистої мініатюрної троянди ((Miniature, Cl.., Climbing Miniature)).
Сорт має квітки помаранчевого та жовтого двоколірного забарвлення з розлогими плетистими гілками від 150 до 250 см. Ця плетиста троянда ідеально підходить для невеликих садів і навіть контейнерних садів, оскільки вона не розростається, як інші плетисті троянди.
Гілки куща покриті стійкими яскраво-жовтогарячими квітками, пелюстки яких блідо-жовті в центрі кожної квітки.
Бутони загострені, квітки у повністю відкритому стані становлять від 4,8 до 7,3 см у діаметрі, махрові, з 20-30 пелюстками та приблизно від 5 до 17 пелюсток, розташованих нерегулярно. Пелюстки середньої товщини, верхня поверхня помірно атласна, нижня – матова. У напіврозпуску форма квітки помірно куляста, з трохи високим центром до чашоподібної, а пелюстки від помірно тугої спіралі до чашоподібної, краї пелюсток злегка загнуті назовні. У розпуску форма квітки має більш чашоподібну форму, а пелюстки мають вільно чашоподібну або трохи хвилясту форму, краї пелюсток помірно загнуті назовні.
Квітки темно-жовтогарячі з кремово-жовтою зворотною стороною пелюсток, зібрані в ефектні суцвіття, відрізняються чудовою стабільністю забарвлення протягом усього життя квітки, квітка тримається 4-5 днів, на відпрацьованій квітці пелюстки зазвичай опадають чисто.
Аромат помірний чайний із легкими фруктовими нотками.
Цвітіння безперервне з початку сезону до середини осені.
Кущ має розлогу лазню форму, енергійного росту з пагонами від 150 до 250 см. в довжину з хорошим розгалуженням, гілки помірно важкі для цього класу (від 2,4 до 4,0 см в діаметрі в найширшому місці).
Листя дрібне, напівглянцеве, темно-зелене. На пагонах є невеликі колючки. Це гарний вибір для залучення бджіл на ділянку, відмінно підходить для альтанок та грат. Слід вирощувати лише за яскравого сонячного світла. У зрілому віці троянда Top Of The World може зрости від 245 до 305 см, з шириною в 120 см. Як плетиста троянда, вона може бути довгоногою біля основи і може бути прихована підсадкою низькорослих рослин.
Зона USDA 6а та тепліше.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

Сделано в delitoff.com