Новости и полезная информация

ВИСАДЖУЄМО ТРОЯНДИ

07.03.2021

..

Читать далее...

ОБРІЗКА ТРОЯНД

28.02.2021

..

Читать далее...

Посмотреть все

Троянди японської селекції

Троянди японської селекції
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Black Tea
Одна з найбільш своєрідних так званих «кавових роз», з поодинокими червоними квітками з відтінком кориці.  Це типова чайно-гібридна троянда, з досить великими, добре сформованими квітами, які дуже варіюються в відтінках від блідого коралово-сірого кольору до темно-червоного з відтінком кольо..
120.00грн.
Cecil de Volanges
Незвичайна троянда Cecil de Volanges від одного з найвідоміших японських селекціонерів Такунорі Кімура (Takunori Kimura).  Назва цієї троянди носить ім'я прекрасної юної дівчини Сесіль з роману Шодерло де Лакло "Небезпечні зв'язки". Блідо-рожеві бутони троянди розпускаються в чарівні ква..
120.00грн.
Cha Cha
У троянди Cha Cha японської селекції квітка незвичайної будови і забарвлення.  Всередині квітки налічується 4-5 сердцевинок, виражених яскравими завитками.  Зовнішні пелюстки троянди Cha Cha мають кавово-коричневий колір, внутрішні набагато темніше, набувають відтінки теракоти і червоно..
150.00грн.
Chateau Myrtille
Роза Chateau Myrtille (Шато Мерт) японської селекції виведено Teranishi (Теранісі).  Її японська назва походить від французького, що в перекладі означає «Замок чорниці».  Колір троянди попелясто-блакитний, молочно-чорничний, що нагадує колір чорничного йогурту.  Цвітіння пишне, поо..
150.00грн.
На основе 1 отзывов.
Corail Gelеe
Роза японської селекції "Корал Гелі (Corail gelee)", виведена Junko Kawamoto.  Пелюстки квіток коралового кольору, квітка як м'яка смачна чаша, наповнена повітряним прозорим желе.  Роза з великими квітками діаметром 8-10 см, елегантної форми "під старовину" і з насиченим ароматом, який ..
150.00грн.
Corona
Сорт Corona (Корона) селекції Kawamoto (Японія, 2010) чайногібрідна троянда з великими густомахровими близько 100 пелюсток квітками ніжного рожево - коралового кольору.  Квітки розміром 8-10 см з приємним легким фруктовим ароматом.  Стійкі до дощу і сонця.  Цвітіння повторне, ..
150.00грн.
Daphne
Роза Porcelaine d Orient (Daphne) - японської селекції, ніжно рожевого кольору з чашоподібної формою квітки і гофрованими краями пелюсток. Свою другу назву Дафна сорт отримав з давньогрецької міфології про прекрасну німфу "Дафна".  Світло-рожевий колір пелюсток з більш насиченим тоном в ..
0.00грн.
Espresso
Чайно-гібридна троянда японської селекції Espresso (Еспресо) виведена Kikuo Teranishi (Кіку Тераніші). Квітки зі змінним забарвленням.  Бутони теракотові, в розпуск пелюстки змінюють колір від оранжево-червоного до кавово-бежевого і світло-лілового з рожевими відтінками Квітки діамет..
150.00грн.
Eventail d'Or
Сорт японської селекції "Eventail d'or", виведений Junko Kawamoto, в перекладі "Золотий вітер".  М'які пелюстки троянди дуже довго зберігають свої декоративні якості.  Безсумнівним достоїнством цього чудового сорту є принадність квітки, яка розкриваючись подібно до віяла показує пелюстк..
150.00грн.
Gipsy
Селекціонер Seizo Suzuki. Японія Ефектна флорибунда з двоколірними великими квітками з тонким поєднанням полунично-червоного кольору пелюсток з ніжно лимонно - жовтим реверсом, при цьому на кущі не вдасться знайти хоча б два однакових квітки - всі вони відтінками і їх становищем на квітці буд..
120.00грн.
Iori
Квітки густомахрові, розетковідної форми, кольору кави з молоком.Квітування тривале, майже безперервне. Висока стійкість до хвороб.  Висота: 60-80 см. Діаметр квітки: 5 см. Колір: кавовий  Цвітіння: повторне  Аромат: легкий  Оригінатор (автор): Keij..
150.00грн.
La Petite Pair
Роза La Petite Pair флорибунда японської селекції виведена Yamato Чарівна флорибунда з напівмахрових квіток з кулястими бутонами, в напіврозпуску вони глибоко чашоподібної форми.  Квітка діаметром 7-8 см в повному розпуску показує середину з жовтими тичинками.  Аромат досить сильний.&nb..
150.00грн.
Lucifer
Роза японської селекції Lucifer - виведена Junko Kawamoto, ще одна троянда з серії "Небеса" (Haven).  Роза з дуже ароматними вже на стадії бутона квітками.  Квітки махрові, бузкової тональності.  Цвітіння повторне.  Дорослий кущ висотою близько метра, листя середньо-зелена, ма..
200.00грн.
Maria Natale
Maria Natale.Nakazawa Tadashi Япония, 2006  Японська троянда, зрізка.  Квітка у вигляді великого помпона. Переливи кольору при цвітінні рожеві, помаранчеві, персиковий, лимонні.  Дуже рівний кущ з щільним листям і щільною структурою пелюсток. Висота куща 80 - 120 см. Місцезнаходжен..
120.00грн.
Miyabi
Рожеві бутони розкриваються в абрикосово-персикові квітки з рожевими зовнішніми пелюстками.  Пелюстки щільні, формують форму зірки. Ріст пагонів вертикальний, висота досягає 120 см. Цвітіння протягом сезону. Сорт може використовуватися для зрізки.  Довго стоїть в вазі.   ..
150.00грн.


Сделано в delitoff.com