Новости и полезная информация

Болезни роз

06.06.2015

..

Читать далее...

Классификация роз

06.06.2015

..

Читать далее...

Посмотреть все

Троянди японської селекції

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Black Tea
Одна з найбільш своєрідних так званих «кавових роз», з поодинокими червоними квітками з відтінком кориці.  Це типова чайно-гібридна троянда, з досить великими, добре сформованими квітами, які дуже варіюються в відтінках від блідого коралово-сірого кольору до темно-червоного з відтінком кольо..
300.00грн.
Cecil de Volanges
Незвичайна троянда Cecil de Volanges від одного з найвідоміших японських селекціонерів Такунорі Кімура (Takunori Kimura).  Назва цієї троянди носить ім'я прекрасної юної дівчини Сесіль з роману Шодерло де Лакло "Небезпечні зв'язки". Блідо-рожеві бутони троянди розпускаються в чарівні ква..
200.00грн.
Cha Cha
У троянди Cha Cha японської селекції квітка незвичайної будови і забарвлення.  Всередині квітки налічується 4-5 сердцевинок, виражених яскравими завитками.  Зовнішні пелюстки троянди Cha Cha мають кавово-коричневий колір, внутрішні набагато темніше, набувають відтінки теракоти і червоно..
250.00грн.
Chateau Myrtille
Роза Chateau Myrtille (Шато Мерт) японської селекції виведено Teranishi (Теранісі).  Її японська назва походить від французького, що в перекладі означає «Замок чорниці».  Колір троянди попелясто-блакитний, молочно-чорничний, що нагадує колір чорничного йогурту.  Цвітіння пишне, поо..
0.00грн.
Corail Gelеe
Роза японської селекції "Корал Гелі (Corail gelee)", виведена Junko Kawamoto.  Пелюстки квіток коралового кольору, квітка як м'яка смачна чаша, наповнена повітряним прозорим желе.  Роза з великими квітками діаметром 8-10 см, елегантної форми "під старовину" і з насиченим ароматом, який ..
300.00грн.
Daphne
Роза Porcelaine d Orient (Daphne) - японської селекції, ніжно рожевого кольору з чашоподібної формою квітки і гофрованими краями пелюсток. Свою другу назву Дафна сорт отримав з давньогрецької міфології про прекрасну німфу "Дафна".  Світло-рожевий колір пелюсток з більш насиченим тоном в ..
0.00грн.
Eventail d'Or
Сорт японської селекції "Eventail d'or", виведений Junko Kawamoto, в перекладі "Золотий вітер".  М'які пелюстки троянди дуже довго зберігають свої декоративні якості.  Безсумнівним достоїнством цього чудового сорту є принадність квітки, яка розкриваючись подібно до віяла показує пелюстк..
0.00грн.
La Petite Pair
Роза La Petite Pair флорибунда японської селекції виведена Yamato Чарівна флорибунда з напівмахрових квіток з кулястими бутонами, в напіврозпуску вони глибоко чашоподібної форми.  Квітка діаметром 7-8 см в повному розпуску показує середину з жовтими тичинками.  Аромат досить сильний.&nb..
300.00грн.
Maria Natale
Maria Natale.Nakazawa Tadashi Япония, 2006  Японська троянда, зрізка.  Квітка у вигляді великого помпона. Переливи кольору при цвітінні рожеві, помаранчеві, персиковий, лимонні.  Дуже рівний кущ з щільним листям і щільною структурою пелюсток. Висота куща 80 - 120 см. Місцезнаходжен..
250.00грн.
Miyabi
Рожеві бутони розкриваються в абрикосово-персикові квітки з рожевими зовнішніми пелюстками.  Пелюстки щільні, формують форму зірки. Ріст пагонів вертикальний, висота досягає 120 см. Цвітіння протягом сезону. Сорт може використовуватися для зрізки.  Довго стоїть в вазі.   ..
0.00грн.
Paris
Ця троянда носить ім'я персонажа грецької міфології прекрасного Паріса, з чиїм ім'ям пов'язана Троянська війна.  Її чарівні густо-махрові (більше 41 пелюстки) розетки квітів виділяють аромат дамаської троянди і Мірри.  Кожна квітка мінлива і неповторна, світло-рожеві відтінки переходять..
0.00грн.
Plume
Роза японської селекції Plume - виведена Джунко Кавамото (Junko Kawamoto).  Шраб рясно квітуючий численними квітками з солодким і ніжним ароматом.  Квітки середнього розміру, зібрані в колоскові суцвіття по 5 - 8 і більше квіток.  Завдяки цьому суцвіття виглядають повітряними і пух..
250.00грн.
Robe a la Francaise
Рожеві з коричневими і рожево-бузковими відтінками, більш темним реверсом, чашоподібної форми густо махрові квіти мають м'який аромат, ефектно виглядають на тлі блискучої темного листя.  Троянда заявлена ​​як плетистая, але в наших умовах, скоріше напівплетиста або шраб.  Цвіте протягом..
300.00грн.
Royal Palace
Royal Palace - Hikaru, Shizuoka.  Сорт зрізочний, досить щільний кущ і одна гілочка випускає кілька бутонів.  Сорт дуже цікавий, при літніх температурах колір буряковий з темнішими кінчиками, восени квіти розпускаються майже чорного кольору з бурякової серединкою.  Дуже махровий, ф..
0.00грн.
Sheherazade
Японська троянда з дуже ароматними густомахровими квітками рожево-фіолетових відтінків.(Takunori Kimura)   Квітки діаметром 8-12 см, збираються в суцвіття.  Цвітіння практично безперервне.  Кущ компактний, пагони без шипів (або їх дуже мало), листя середньо-зелена, матове. ..
0.00грн.


Сделано в delitoff.com