Умови продаж

1. Форма оплати – 100% -на передплата або оплата по факту отримання. Замовлення що оплачуються наперед будуть обслуговуватись в першу чергу, незалежно від того хто перший зробив замовлення. Замовлення післясплатою будуть автоматично зміщуватись вниз по таблиці замовлень в залежності від інтенсивності оплати тих замовників що сплатили але замовили пізніше. Виключення можуть мати ті клієнти що купляли в нас раніше і ми їм довіряємо.. Передплату можна виконувати не відразу а по домовленості. 

2.  Обов*язково при сплаті робити повідомлення в електроному листі де ви повинні вказати номер або прізвище сумму сплати .  Якщо ви хочете замовити у нас вперше дивіться відгуки про нас, можливо вони розвіють ваші страхи :) Замовлення приймаємо постійно  електронним  листом. Не  панікуйте якщо в день вашого замовлення ви не отримали свого підтверження. Саме замовлення нам може поступити в обробку через декілька днів. Повідомлення прийде до вас по електронній пошті або ми позвонимо вам.  Щосезоно Бог дає їх більше тисячі, тому не завжди ми можемо оперативно вам дати на нього підтверження. Ми намагаємось поговорити з клієнтом по телефоні, перед тим як остаточно його зареєструємо.. Якщо дзвінка не має дзвоніть самі чи пишіть в розділі 

Связаться с нами (дивіться вниз сторінки)

Напишіть що заказ № такий то оформений і чекаємо підтверження . При такому розвитку подій ми значно швидше оформимо ваше замовлення..  Надсилаємо з 30 вересня по 10 листопада і з 20 березня по 30 квітня. Терміни продажі можуть змінюватися в залежності від погоди і кількості  саджанців. Отримавши підтверження , не телефонуйте (в період відправок) лишній раз. Пам*ятайте - ваше замовлення є і в порядку черги обов*язково виконається. Майте терпіння.. Не тисніть на нас.

3. На звичайні листи, висланий поштою, ми не відповідаємо. Завжди можна зателефонувати і обговорити проблему, що створилася. :)

4. Також в  телефоному режимі замовлення не приймаємо.. Якщо ви не можете зробити замовлення в інтернеті завжди можна знайти товариша , що розбирається в цьому...
Передплата- клієнт платить наперед. Замовлення робіть обдумано і  один раз. Добавки або зняття певних позицій можуть призвести до плутанини або пересорту.
5. Ведучи переписку зі мною , кожен раз представтесь: який номер замовлення чи прізвище. Часто питають щось а я просто не знаю хто зі мною листується ..
ПІБ, місто, № складу Нової Пошти, Інтайм, номер мобільного телефону одержувача.

Оплата на картку ПриватБанку 5168 7573 0653 4308 (Мельничук Олександр Анатолійович)

При оплаті на картку повідомляйте дату, час і суму проплати.

При зміні замовлення, надсилайте нове замовлення цілком з усіма даними. Робити це краще в розділі "Зв'язатися з нами"

Уважно дивіться наявність сортів на нашому сайті. Мінімальне замовлення - п'ять саджанців.

Всі питання 067-915-36-98, 066-427-54-16, найактивніший - 099-322-56-45

6. У випадку вашої претензії стосовно якості посад матеріалу ми повертаємо вам гроші чи робимо заміну, якщо восени чи весною саджанець після висадки протягом місяця пропав. Для цього ви викопуєте його і відправляєте нам. За перевезення платить отримувач. За результат поганого догляду чи поганої зимівлі ми відповідальності на себе не берем!


 Сделано в delitoff.com