Список новостей

ВИСАДЖУЄМО ТРОЯНДИ

    Троянди ростуть на всій території України, але при висаджуванн потрібно звернути увагу на характеристики сорту, які рекомендовані для певної зони вирощування цієї культури. Троянди люблять сонце, але як показує практика, багато сортів добре ростуть у місцях, де сонце буває лише пів дня (краще, щоб це була перша половина дня). Але тіньовиносливість і тіньовитривалість - різні речі і всі троянди, без виключення, не можуть рости в повній тіні.   Зони морозостійкос ..
Вся статья

Добавлено: 07.03.2021

ОБРІЗКА ТРОЯНД

ОБРІЗКА ТРОЯНД Троянди квітуть протягом сезону кілька раз, тому їх обрізають весною, влітку та восени. Багаторічний кущ складається із скелетних пагонів 2-4 річного віку, на яких протягом вегетації утворюється кілька приростів. Це призводить до загущування кущів. Тому старі, малоцінні пагони необхідно видаляти, причому кілька раз за сезон. Цим ми оновлюємо рослину, формуємо крону, викликаємо ріст молодих пагонів, збагачуємо наступне цвітіння, запобігаємо розхід пластичних речовин на живле ..
Вся статья

Добавлено: 28.02.2021

Хвороби троянд

 Чорна плямистість Симптоми   Збудник - гриб Marssonina rosae.  У другій половині літа на листках з'являються чорні плями, нижнє листя швидко жовтіє та опадає.  При сильному ураженні, на трояндах залишаються лише молоде листячко.   Лікування   При сильному ураженні чорною плямистістю листя з куща практично повністю обсипається.  У багатьох троянд досить сил, щоб відростити нове листя.  Але не кожен кущ троянди ..
Вся статья

Добавлено: 06.06.2015

Класифікація троянд

Офіційна міжнародна класифікація троянд    У 1966 р. на своєму XIV Конгресі в Меріленді Міжнародне товариство садівників професіоналів поклало координацію робіт зі створення єдиної сучасної класифікації троянд на Американське суспільство Розоводи American Rose Society. У 1971 р. з`явився проект, де за основу класифікації були прийняті не тільки дані про походження як це було раніше, але й стійкі садові ознаки, тобто декоративні й біологічні особливості культурних форм і со ..
Вся статья

Добавлено: 06.06.2015

ТРОЯНДИ У НАШОМУ ЖИТТІ

Якщо троянди полонили Ваше серце, знайте, це назавжди!   Вони зачаровують своєю красою та підкорюють своїм ароматом. Якого б кольору не була троянда, вона завжди залишається КОРОЛЕВОЮ квітів! Запрошуємо у прекрасний світ троянд!                  Цікаві факти про троянду: Своєю появою троянди випередили людей приблизно на 34 мільйони років. Знайдено викопні останки й скам'янілості ..
Вся статья

Добавлено: 06.06.2015

Допомога трояндам після зими

  Після складної зими, коли морози чергуються з відлигами, троянди часто виходять із зими з почорнілими, обмороженими пагонами. Перш за все, не потрібно поспішати розлучатись із трояндами, які підмерзли.  Цілком ймовірно, що трохи вище кореневої шийки у кущів є багато сплячих бруньок, які при правильному догляді можуть прорости.    Які заходи потрібно провести для реанімації підмерзлих кущів троянд та стимулювати проростання сплячих бруньок? - обрізка до ..
Вся статья

Добавлено: 06.06.2015

Підгодівля (підживлення) троянд

     Для нормального росту і розвитку трояндам необхідні різні елементи живлення. За сучасними даними, таких елементів близько 20, без яких троянди не можуть повністю завершити цикл розвитку і які не можуть бути замінені іншими. Всі поживні елементи діляться на макро- і мікроелементи. До макроелементів відносять ті, які містяться в рослинах в значних (від сотих часток до цілих відсотків) кількостях - це вуглець, кисень, водень, азот, фосфор, калій, сірка, магній і залізо. ..
Вся статья

Добавлено: 06.06.2014


Сделано в delitoff.com