call

(099)-322-56-45

Замовити дзвінок
cart
0

Новини


ВИСАДЖУЄМО ТРОЯНДИ

ВИСАДЖУЄМО ТРОЯНДИ

    Троянди ростуть на всій території України, але при висаджуванн потрібно звернути увагу на характеристики сорту, які рекомендовані для певної зони вирощування цієї культури. Троянди л..

ОБРІЗКА ТРОЯНД

ОБРІЗКА ТРОЯНД

ОБРІЗКА ТРОЯНД Троянди квітуть протягом сезону кілька раз, тому їх обрізають весною, влітку та восени. Багаторічний кущ складається із скелетних пагонів 2-4 річного віку, на яких протягом вегетаці..

Хвороби троянд

Хвороби троянд

 Чорна плямистість Симптоми   Збудник - гриб Marssonina rosae.  У другій половині літа на листках з'являються чорні плями, нижнє листя швидко жовтіє та опадає.  Пр..

ТРОЯНДИ У НАШОМУ ЖИТТІ

ТРОЯНДИ У НАШОМУ ЖИТТІ

Якщо троянди полонили Ваше серце, знайте, це назавжди!   Вони зачаровують своєю красою та підкорюють своїм ароматом. Якого б кольору не була троянда, вона завжди залишається КОРОЛЕВОЮ квіті..

Класифікація троянд

Класифікація троянд

Офіційна міжнародна класифікація троянд    У 1966 р. на своєму XIV Конгресі в Меріленді Міжнародне товариство садівників професіоналів поклало координацію робіт зі створення єдиної с..

Допомога трояндам після зими

Допомога трояндам після зими

  Після складної зими, коли морози чергуються з відлигами, троянди часто виходять із зими з почорнілими, обмороженими пагонами. Перш за все, не потрібно поспішати розлучатись із трояндами, які ..

Підгодівля (підживлення) троянд

Підгодівля (підживлення) троянд

     Для нормального росту і розвитку трояндам необхідні різні елементи живлення. За сучасними даними, таких елементів близько 20, без яких троянди не можуть повністю завершити цикл р..